شرایط خدمات

  

لطفن پیش از خرید ، شرایط ارائه ی خدمات فروشگاه اینترنتی شهر کاموا را مطالعه بفرمایید :

توجه به چند نکته :

1- ثبت دقیق آدرسی که می خواهید سفارش شما به آن آدرس ارسال شود به همراه درج کد پستی به صورتی که پستچی بتواند به راحتی آدرس را پیدا نماید.

2- لطفن نسبت به تعداد و همچنین کد یا شماره محصولاتی که در سبد خرید شما است، دقت بفرمایید.

3- بیشترِ شماره گذاری های زیر کلاف ها به معنی کد رنگ روی مارک کاموا نمی باشد بلکه روشی است برای آسانی در انتخاب کالا و ثبت سفارش ؛ همچنین به منظور مشاهده کد اصلی کاموا ، می توانید تصویر ارائه شده را بزرگ نموده و بررسی نمایید.

4- در صورتی که بعد از تحویل گرفتن بسته سفارش خود ، در آن مغایرتی با آنچه که سفارش داده و در سایت، ثبت کرده بودید وجود داشت و یا عیب و نقصی در هر کدام از اجزای خریداری شده وجود داشته باشد، ما با کمال پوزش و عذر خواهی آن را پذیرفته و در صورت مرجوع نمودن آن ( با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه ) ، ضمن تقبل هزینه مرجوعی و ارسال مجدد ، آن کالا را جایگزین خواهیم نمود.

5- امکان تعویض و یا پس دادن محصولات خریداری شده پس از ارسال کالا وجود ندارد !!! بنابر این از مشتریان گرامی خود ، خواهشمندیم در هنگام خرید و ثبت سفارش ، دقت کافی را بنمایند.

6- چنانچه هر یک از مشتریان ما ، تصمیم به ایجاد تغییر در سفارش خود بگیرد ، بایستی آن را پیش از ارسال بسته سفارش خود ( معمولا تا کمتر از 12 ساعت بعد از ثبت موفق سفارش و پرداخت آن ) از طریق راههای ارتباطی معرفی شده، به ما اعلام نماید تا در صورت امکان ( سفارش هنوز ارسال نشده باشد ) ترتیب اثر لازم داده شود.

7- واحد پشتیبانی سایت ، از طریق پیامرسان های بله و گپ ، پیش و پس از ثبت سفارش در خدمت مشتریان گرامی شهر کاموا می باشد .

8- ارسال هر سفارش ، بعد از پرداخت مبلغ آن توسط مشتری ، صورت می پذیرد.

9- اگر سفارشی به درخواست مشتری لغو گردد ، مبلغ پرداختی مشتری با کسر هزینه کارت به کارت ، به او بازگردانده می شود و  در صورتی که از سوی فروشگاه باشد ، عین مبلغ پرداخت شده توسط مشتری به او بازگردانده می شود.

10- مبلغ حدود هزار تومان به عنوان بخشی از هزینه بسته بندی به هزینه ارسالی که توسط پست دریافت می گردد ، اضافه می شود. چنانچه مبلغ پرداختی به پست ، کمتر از وجه دریافت شده باشد ، اضافی آن در حساب کاربری مشتری ثبت و در سفارش بعدی ایشان لحاظ می گردد و اگر تا یک سال سفارش جدیدی از آن حساب ثبت نگردد ، مبلغ یادشده به نیت مشتری ، در امور خیر هزینه خواهد شد.

سپاس از توجه شما 

حس زیبای بافتن را با ما تجربه کنید...

* ثبت نام مشتری جدید

Already have an account?
Log in instead یا Reset password