کارتوپو ویسکوز

تولیدکنندهکارتوپو
کشورترکیه
تاب کاموازنجیره ای
جنس کاموا%73 ویسکوز 27% پلیستر
وزن100 گرم
متراژ150 متر
لوازم مورد نیازمیل 4 تا 5 // قلاب رنگی 4 تا 6
مناسب برایانواع بافت های بزرگسال و بچه گانه و بافت های تزئینی
نمره کیفیت از 55

کارتوپو ویسکوز

موجود نیست

تمام شد

ویسکوز نام الیاف طبیعی بسیار با کیفیت در صنعت تولید نخ می باشد و کارتوپو به دلیل اینکه بیشترین درصد مواد این محصولش را ویسکوز تشکیل می دهد ، نام آن را پیور ویسکوز به معنای ویسکوز خالص نهاده است.

کاموای کارتوپو ویسکوز

برای اینکه بیشتر با ویژگی های این الیاف و همچنین کاموای کارتوپو پیور ویسکوز آشنا شوید مطالبی را برایتان آماده کرده ایم...

کاموای کارتوپو ویسکوز

بافت های تهیه شده از نخ ویسکوز ، دارای جذب رطوبت بالاتر از پنبه بوده و دارای خاصیت تنفس خوب و راحتی قابل قبول و همینطور رنگ پذیری مطلوب می باشد.

پایین بودن خاصیت ایجاد الکتریسیته ساکن و مقاومت خوب در برابر گوله گوله شدن(در اصلاح ، تُل تُل شدن یا کرک دادن) از دیگر مزیت های ویسکوز به شمار می رود.

البته باید نرمی و یکنواختی و درخشانی را به دیگر مزیت های آن افزود.

شاید بپرسید که آیا وسیکوز دارای معایب نیز هست یا نه؟! که در این صورت باید بگوییم که بله و آن اینست که بافت هایی که مواد تشکیل دهنده آن ها صد در صد ویسکوز باشد در شست و شوی زیاد دچار چروک می شوند و در بازگشت پذیری به حالت اولیه خود ، ضعیف اند.

آیا کارتوپو برای رفع این مشکل چاره ایی اندیشیده است یا خیر؟!

کاموای کارتوپو ویسکوز

خوب است این را هم بدانید که کارتوپو برای رفع این عیب ، از 27% پلی استر در این کاموا استفاده کرده است. چرا که از ویژگی های مثبت پلی استر ، بازگشت پذیری چروک در شست و شو های زیاد است.

با این حساب شما می توانید با خاطری جمع و با اطمینان از کیفیت بسیار بالا و قابل توجه این کاموا ، برای انواع بافت های بزرگسال و بچه گانه و نیز انواع بافت های تزئینی از آن بهره ببرید.

نمونه بافت

کاموای کارتوپو ویسکوز

کاموای کارتوپو ویسکوز

کاموای کارتوپو ویسکوز

کاموای کارتوپو ویسکوز

کاموای کارتوپو ویسکوز

کاموای کارتوپو ویسکوز

حس زیبای بافتنی را با ما تجربه کنید...

Path: > > > > کارتوپو ویسکوز

محصولات مشابه: